Enaict

ENA ICT olarak, 20 yılı aşkın sektör tecrübemiz, yeniliklere açık vizyonumuz, sertifikalı mühendis ekibimiz ve uzman kadromuzla katma değerli hizmet anlayışı ile çözüm odaklı bir yaklaşım hedefleyerek tüm müşterilerimize Bakım Hizmeti, Dış Kaynak Kullanımı, Proje Yönetimi, Felaket Kurtarma Danışmanlığı, Barındırma & Bulut Hizmetleri, Sistem Yönetimi, BT altyapısında ihtiyaç duyulacak birçok konuda, ilgili IT projeleri konusunda özverili bir şekilde destek vermekteyiz.

Bunun yanı sıra; HP Enterprise, Dell EMC Server & Storage, Veeam Backup, Fortigate Firewall, McAfee DLP ve SIEM, Log Management, ManageEngine, Pentest ve KVKK konu başlıklarında üst seviye iş ortaklığımız ile danışmanlık vermekteyiz.

İhtiyaca göre direkt servis olarak verdiğimiz bir çok yazılım ve donanımın sürdürülmesi adına sizler için 7/24 hizmet sloganı ile yola çıkmış bir kurum olarak Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermekteyiz.

Bu konular ve tüm donanımsal ürünlerle ilgili yardımcı olabilmek ve çözüm üretebilmek amacıyla sizlere Katma Değerli Hizmet sağlamaktayız.

Anahtar teslim olarak başarılı projelere imza atmış ekibimiz ile sorunsuz hizmetler sağlamaktayız.

Tecrübe bizim işimizin en önemli unsuru, gerçekleştirdiğimiz her proje ve iş birlikteliğinde bunu bir adım ileriye taşıyabiliyor olmak bizi rakiplerimizden hep bir adım önde tutmaktadır.

Türkiye’nin Bilgi Teknolojileri alanında gelişimine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz.