asır

Asır Digital Bilgi Sistemleri AŞ , 1995 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan, bugün 80 çalışanıyla kurumsal hizmet anlayışına sahip, Türkiye genelinde yaygın satış ve servis hizmeti sağlayan sistem entegratörüdür. Bilişim sektöründe önde gelen birçok üretici ile iş ortaklığımız bulunmakta. Genel merkez İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir , Antalya , İzmit , Konya ve Tekirdağ bölge müdürlüklerinde hizmet vermekteyiz. Asır Digital Bilgi Sistemleri AŞ olarak, telekom, finans, eğitim, enerji, otomotiv,kamu , perakende , holding  ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine; sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu ürün ve servisleri ile müşterilerinin dijital dönüşümüne destek sağlıyoruz. Her bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuğundaki ihtiyaçlarını doğru iş ortaklıkları ile buluşturarak etkin bir birliktelik sağlıyoruz. Dünya genelinde yaşanan Covid-19 salgını iş dünyasını ve dolayısıyla tüm kurumlarda iş yapma biçimlerini de çok hızlı dönüştürdü. Evden veya uzaktan çalışma modelinin hızla devreye alınması gereken dijital dönüşüm sürecinde Asır Digital olarak, altyapı gereksinimlerini planlayıp hayata geçirdik. Temel olarak her alanda teknolojiye ihtiyaç duyulması, en yeni teknolojilerle birlikte bu hizmetlerin kesintisiz sürdürülmesini hedefliyoruz. Teknoloji ortaklarımızla ve müşterilerimizin iş birimleri ile bir araya gelerek ihtiyaçlar doğrultusunda elde ettiğimiz çıktılar ile sürdürülebilir ve genişleyebilir çözümler tasarladık. BT kaynaklarına erişimin, uzaktan çalışmanın gerekli olduğu ve iş yüklerinin dinamik olarak hareket ettiği dönemde dahi devamlılığını sağladık. İlerleyen dönemde de elde ettiğimiz deneyim ve kazanımlarla teknoloji liderliğimizi sürdürmeyi amaçlıyoruz.

 

Asır Digital , bazı teknoloji üreticileri ile stratejik iş ortaklıklarımız bulunmakta. Bunların başında HPE, Aruba, HP, Microsoft, McAfee , VMware, Veeam, Autodesk gelmekte. Asır Digital Bilgi Sistemleri AŞ çözümleri ile tüm yeni teknolojileri uçtan uca müşterilerimize taşıyoruz. Ağ teknolojileri (kablolu ve kablosuz iletişim), Aruba teknolojileri, Wi-Fi çözümleri, sanallaştırma konteynır mimarileri, bulut teknolojileri, veri merkezi çözümleri, istemci çözümleri, ince istemci, dizüstü çalışma istasyonu, yazıcı, sunucu, veri depolama, HPC,iş ve yönetimsel uygulamalar, bütünleşik sistemler,kurumsal lisanslama ve güvenlik alanında çözüm ve hizmetler sağlarken bunun yanında danışmanlık hizmetleri de veriyoruz.

 

Asır Dijital HPE ve Aruba markasının yetkili servis iş ortağıdır. Böylelikle tüm garantili cihazların yerinde çözüm hizmetini vermekteyiz.

 

Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük data centerında kafesleri olan ve buradan Sunucu kiralama , Yedekleme , Sunucu barındırma gibi bulut hizmetlerini kesintisiz olarak sağlamaktayız.

 

Dünya’nın en büyük güvenlik yazılım firması olan McAfee ile yıllardır kurumsal iş ortaklığı modelimiz bulunmaktadır. Bu süreçte binlerce kullanıcıya Ent point , Dlp , Sıem gibi çözümleri uçtan uca yaygınlaştırarak ve kurulum hizmetlerini vererek yüzlerce projeye imza attık .

 

McAfee’ tüm kurulum hizmetlerini kesintisiz olarak vermekteyiz Bu hizmetler ;

 

Kurulum ve implementasyon

Tecrübeli ekibimiz ile kurum yapısını inceleyerek en uygun mimariyi tasarlıyor ve ürün kurulumlarınızı gerçekleştiriyoruz. Kurulum sonrası eğitim ve destek hizmetlerimiz ile müşterilerimize güvence seviyesi sağlayabiliyoruz.

 

Bakım Destek Hizmetleri

Asır Digital olarak proaktif izleme sağlıyor ve problemlere email, telefon veya yardım masası aracılığı ile müdahale ediyoruz. Belirlediğimiz hizmet paketlerimizle kesintisiz destek sunuyoruz.