1 Ware Logo

1ware Technology bilgi teknolojileri ve iletisim alanında edindigi bilgi ve birikim ile müsterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun sekilde karsılamak için etkili ve sonuç odaklı çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Farklı sektörlerden müsterilerimiz için gelistirilen özel teknolojik çözümler, firmalara verimlilik, rekabet avantajı ve katma deger yaratmaktadır. Bilgi sektöründe müsteri odaklı butik bir yaklasımla 2003 yılında kurulan 1ware Technology, deneyimli ekibi ile bugüne kadar birçok basarılı projenin mimarı olmustur.

1ware Technology sürekli yatırımları ile kurumsal pazardaki en yenilikçi BT sirketlerinden biridir. Dünyadaki yenilikleri takip ederek sürekli gelistirdigimiz hizmetlerimiz, altyapı kurulumundan danısmanlık hizmetlerine, kurumsal düzeyde güvenlik, sistem (sunucu ve depolama) ve ag çözümlerine kadar, kurumları 360 ° kapsayan genis bir faaliyet yelpazesini kapsamaktadır.

Müsteri memnuniyeti ile farklı olmayı ilke edinen anlayısımız, Türkiye’de bilisim sektörünün gelismesine de katkı saglıyor. Yaptıgımız basarılı projelerle yarattıgımız müsteri memnuniyeti sayesinde yeni fırsatlara sahip olmanın gururunu yasıyoruz.